kontakts
Mājas >> Lapas karte >> Latvijas

norēķinu programmatūra

Quick-billing.com ir globāla sniedzējs dažāda veida biznesa programmatūra, lai palielinātu uzņēmuma produktivitāti un efektivitāti. Ar norēķinu un uzskaites programmatūru, jūs varat pilnveidot jūsu biznesa vadības procesu un uztur uzņēmuma kontu uzskaiti, klientu / piegādātāju informāciju, nodokļu un inventāra informāciju un finanšu detalizācijas uzņēmuma.

norēķinu vadības programmatūra (Enterprise Edition)

Profesionāla uzņēmuma izdevums norēķinu un uzskaites programmatūra ļauj uzturēt vairākas uzņēmumu reģistriem, klientu pārdevējs ierakstus, ar nodokļiem saistītiem un inventāra pārvaldības informāciju, ienākumu un izdevumu informāciju par savu organizāciju, ar palīdzību uzlabotas svītrkodu tehnoloģiju. Laika taupīšanas svītrkoda līdzekli novērš roku darbu, ko fetching informāciju par produktu automātiski, līdz ar to nav nepieciešams tērēt laiku un pūles, ievadot informāciju manuāli. Ļoti droša un viegli izmantot oficiālo grāmatvedības programmatūru samazina pildspalvu papīra ierakstu un nodrošina lielāku kristāldzidru redzamību dažādu grāmatvedības un norēķinu uzskaiti.

norēķinu vadības programmatūra (Standard Edition)

norēķinu vadības programmatūra (Standard Edition)

Advanced Norēķinu un uzskaites vadības programmatūras modulis sniedz jums vienkāršu, efektīvu un izmaksu ziņā efektīva metode, lai iegūtu pilnu kontroli pār grāmatvedības procesu jūsu organizācijā. Vienkāršs un uzticams grāmatvedības lietderība ir noderīga, grāmatvedības programmatūras mazo uzņēmumu organizācija, lai apmierinātu precīzas biznesa vajadzībām. Rēķinu un krājumu vadību norēķinu programmatūru racionalizēt savu biznesa vadības procesu ar ziņojumu finanšu vadības rēķinu grafiku, uzņēmumu reģistriem, krājumu stāvokli, uzskaites sistēmas, klientu un piegādātāju ierakstiem utt par vienu platformu. Inventāra uzskaites programmatūra nodrošina veidu, kā izsekot ikdienas darījumus uzņēmumā.

darbinieks plānotājs programmatūra

Ja jūs uztraucaties, kā pārvaldīt jūsu darbinieka (darbinieku) ikdienas ikdienas darbībām, mums ir risinājums jums. Tātad tagad nekad domāt plānošana jūsu darbiniekam ir garlaicīgs uzdevums, jo programmatūru darīs plānošanu tieši tagad! Ar izmantošanu Darbinieku plānotājs Software, jūs varat viegli plānot un plānot savu darbinieku ikdienas darbību un izsekot informāciju par darbiniekiem, personāla plānošanu, netērējot daudz laika. Noderīgs lietderība, lai jūsu biznesa organizācija vienkāršo ikdienas darbību un vadīt darbiniekus un darbinieku Pasākumi, apmeklējuma reģistru, Atstāj statuss, Shift plānotājs, maksāt raksti, Tour un apmācības ziņas rezultātā palielinās produktivitāte un korporatīvo efektivitāti. Viegli nokļūt mainīt jebkurā uzņēmējdarbības ietvaros, un nodrošina pieņemamu risinājumu, lai pārvaldītu savu uzņēmumu nevainojami.

ceļojumu un apmācību vadības programmatūra

Viegli izmantot ceļojumu un apmācību vadības programmatūra pārvaldīt komercsabiedrības darbinieka ceļojumu un apmācību grafiku vajadzībām profesionālajā un organizētā veidā. Programma rokturi sarežģīts uzdevums dežūru darbinieka komandējumu aktivitātes un mācību programmas ērti. Otra iezīme, kas padara programmatūra īpašs ir aizsargāta ar paroli funkcionalitāte, kas novērš nesankcionētu lietotāju piekļuvi.

pirkuma pasūtījuma programmatūru

pirkuma pasūtījuma programmatūru

pirkuma pasūtījuma pārvaldības programmatūra nodrošina biznesa vadības risinājumu, lai apstrādātu, uzturēt un sekot visam pirkšanas, pārdošanas un inventāra uzskaites darbību jebkurā organizācijā. Rēķinu un norēķinu programmatūru palīdz biznesa lietotājiem, lai saglabātu pārdošanas / pirkšanas darījumu viegli izmantot datorizēto elektronisko norēķinu formātā ar intuitīvu saskarni. PO bāzes vadītājs rīks ir noderīgs, lai visa veida rūpniecības nozarēs, sākot no maza vai vidēja līmeņa uzņēmumiem lieliem līmeņa firmu vai kompāniju darbam visu klientiem, piegādātājiem un Vienības informāciju, kas viegli veidā. Finanšu grāmatvedība programmatūra ir līdzeklis, lai palielinātu produktivitāti, pārdošanas un uzņēmuma ieņēmumiem.

svītrkoda maker programmatūra

svītrkoda maker programmatūra ir noderīga, lai radītu un izdrukātu mašīnlasāmām svītrkodu attēlus viegli veidā. Tagad ģenerē formu printable pielāgotus svītrkodu attēlus, tags, etiķetes, uzlīmes, kuponi datorā lielākajās Linear un 2D svītrkodu fontus.

kartes projektēšana programmatūra

kartes projektēšana programmatūra dizainu dažādas etiķetes, uzlīmes, tags, skrejlapas, bukleti, ID kartes un citu veidu kartes un etiķetes. Mēs piedāvājam dažādas kartes maker programmatūru dizains vizītkartes, apsveikuma kartiņas, dzimšanas apliecības un identifikācijas kartes.