איש קשר
בית >> Sitemap >> עִברִית

תוכנות חיוב

Quick-billing.com הוא ספקית גלובלית של סוגים שונים של תוכנות עסקיות כדי למקסם את התפוקה והיעילות עסקיות. עם תוכנת חיוב וחשבונאות אתה יכול לייעל את תהליך ניהול העסקים ושומר על רשומות חברה, פרטי חשבון לקוח / ספק, מידע מס ומלאי ופרטיה הפיננסיים של החברה.

חיוב תוכנה לניהול (Enterprise Edition)

מהדורת ארגון מקצועית של חיוב וחשבונאות תוכנה מאפשרת לך לשמור על מספר רשומות של חברה, רשומות לקוח ספקים, מס קשור ומידע לניהול מלאי, הכנסות והוצאות של פרטי הארגון שלך בעזרת טכנולוגיה המתקדמת של ברקוד. החיסכון בזמן ברקוד תכונה מבטל את העבודה הידנית על ידי הבאת המידע על המוצרים באופן אוטומטי ולכן אין צורך להשקיע זמן ומאמצי הזנת הפרטים באופן ידני. מאובטח וקל לשימוש תוכנת הנהלת חשבונות רשמית ביותר להפחית את כניסת עט על נייר ומספק יותר שקיפות צלולה של הנהלת חשבונות שונים ורשומות חיוב.

תוכנה לניהול חיוב (Standard Edition)

תוכנה לניהול חיוב (Standard Edition)

חיוב מתקדם ומודול תוכנת ניהול חשבונאות נותן לך שיטה פשוטה, יעילה וחסכונית כדי לקבל שליטה מלאה על תהליכים חשבונאיים של הארגון שלך. פשוט ואמין שירות הנהלת חשבונות הוא תוכנה חשבונאית שימושית עבור ארגון של עסקים קטנים כדי לענות על הצרכים של עסק המדויק. חשבונית ותוכנות חיוב וניהול המלאי לייעל את תהליך ניהול העסק שלך עם ניהול של לוחות זמנים דו"ח כספיים חיוב, רשומות חברה, מצב מניית, מערכת המלאי, לקוחות וכד 'רשומות ספק על פלטפורמה אחת. תוכנת מעקב אחר מלאי מספקת דרך כדי לעקוב אחר העסקות היומיות של החברה.

תוכנת מתכנן עובד

אם אתם מודאגים כיצד לנהל את פעילותו של העובד שלך (צוות) היום יום, יש לנו פתרון בשבילך. אז עכשיו אף פעם לא חושב תכנון לעובד שלך הוא משימה מייגעת שתוכנה תעשה את התכנון עכשיו! עם השימוש בתוכנת מתכנן שכיר, אתה יכול בקלות לתכנן ולתזמן את הפעילות יומי של העובדים שלך ולעקוב אחר מידע לעובד תזמון צוות מבלי לבזבז הרבה זמן. כלי עזר שימושיים עבור ארגון העסק שלך מפשט פעולות יומיומיות ולנהל צוות ואירועים לעובדים, רשומות נוכחות, השאר סטטוס, שינוי לוח, תלושי שכר, מידע ופרטי הדרכה וכתוצאה מכך הגדיל את התפוקה ויעילות ארגונית. לקבל בקלות מותאמת בכל מסגרת עסקית ומספק פתרון סביר כדי לנהל את החברה שלך בצורה חלקה.

תוכנת ניהול הדרכה וסיור

קל לשימוש תוכנה לניהול מידע ולהדרכה לנהל את הסיור של חברה וצרכי ​​עובד תזמון אימונים בצורה מקצועית ומאורגנת. תכנית מטפלת במשימה מורכבת של rostering פעילויות נסיעת עסקיו של משתמש צוות ותוכניות הכשרה במקום נוח. תכונה אחרת שהופכת את תוכנה מיוחדת היא פונקציונליות מוגן סיסמא המונע ממשתמשים לא מורשים לגשת.

כדי לרכוש את התוכנה

כדי לרכוש את התוכנה

תוכנה לניהול הזמנות רכש מספק פתרון לניהול עסקי לעבד, לשמר ולעקוב אחר כל הרכישה, מכירות ופעילות מעקב אחר מלאי בכל ארגון. חשבונית ותוכנות חיוב מסייע למשתמשים עסקיים לשמור על עסקת מכירה / רכישה בפורמט קל לשימוש חיוב אלקטרוני ממוחשב עם ממשק אינטואיטיבי. כלי מנהל מסד הנתונים פו הוא מועיל עבור כל הסוג של תעשיות, החל מעסק קטן או באמצע הרמה לחברות גדולות ברמה או חברה לטיפול בכל הלקוחות, ספקים ומידע הפריט באופן קל. תוכנת הנהלת חשבונות האוצר היא הכלי כדי להגדיל את התפוקה, מכירות והכנסות של החברה.

יצרנית תוכנה ברקוד

יצרנית תוכנה ברקוד היא שימושית כדי לעצב ולהדפיס תמונות ברקוד scannable בדרך קלה. עכשיו ליצור כל צורה של תמונות להדפסה מותאמות אישית ברקוד, תגים, תוויות, מדבקות, קופונים במחשב בגופנים גדולים קוד לינארית 2D ובר.

תוכנת עיצוב כרטיס

תוכנת עיצוב כרטיס עיצובים סוגים שונים של תוויות, מדבקות, תגים, פליירים, עלונים, תעודות זהות וסוגים אחרים של כרטיסים ותוויות. אנו מספקים יצרנית תוכנת כרטיס שונה לעצב כרטיסי ביקור, כרטיסי ברכה, כרטיסי יום הולדת ותעודות זהות.