kontakt
Kodu >> Kaart >>eesti

Arved Tarkvara

Quick-billing.com on ülemaailmne erinevate äritarkvara maksimeerida tootlikkust ja tõhusust. Mis arvete ja raamatupidamise tarkvara saab täiustada teie äri juhtimise protsessi ja säilitab firma konto andmed, kliendi / tarnija andmed, maksu-ja varude kohta ning rahalise detail ettevõte.

arvete haldamise tarkvara (Enterprise Edition)

Professional Enterprise Edition of Arved ja raamatupidamistarkvara võimaldab teil hoida mitu firma, klientide ja müüja andmed, maksudega seotud ja varude juhtimise teave, tulude ja kulude andmed oma organisatsiooni abiga arenenud vöötkooditehnika. Säästab aega vöötkoodi funktsioon kõrvaldab käsitsitööd edev toote informatsiooni automaatselt seega pole vaja kulutada aega ja jõupingutusi sisestades andmed käsitsi. Väga turvaline ja lihtne kasutada ametlikku raamatupidamistarkvara vähendada pen-paberi sisenemise ja annab rohkem kristallselge nähtavus erinevate raamatupidamis-ja arvelduse andmed.

arvete haldamise tarkvara (Standard Edition)

arvete haldamise tarkvara (Standard Edition)

Advanced Arved ja raamatupidamise juhtimise tarkvara moodul annab teile lihtne ja tõhus ning tasuv meetod, et saada täielik kontroll selle üle arvestuse protsesse oma organisatsiooni. Lihtne ja usaldusväärne raamatupidamine utiliit on kasulik raamatupidamistarkvara väikeettevõtetele organisatsioon vastama täpselt vajadustele äri. Arvete ja varude juhtimise arvete tarkvara täiustada oma äri juhtimise protsessi raporti finantskriiside arvete sõiduplaanide, firma andmed, laoseisu, inventuuri süsteem, kliendi ja müüja andmed jne on ühe platvormi. Inventari jälgimise tarkvara pakub võimalus jälgida iga päev äriühingu tehinguid.

Töötaja planeerija tarkvara

Kui olete mures, kuidas juhtida oma töötaja (töötajad) päev-päevalt tegevuse, meil on lahendus sulle. Nüüd ei arva planeerimist oma töötaja on tüütu ülesanne kui tarkvara teeb planeerimise kohe! Kasutades Töötaja Planner Software, saate planeerida ja kavandada oma töötajate igapäevast tegevust ja jälgida töötaja teavet personali planeerimine ilma veeta palju aega. Kasulik utiliit oma äri organisatsioon lihtsustab igapäevast tegevust ja hallata Töötajad & Employee Üritused, osavõtjate nimekirjade Jäta staatus, Shift Planeerija, maksab vald, Tour ja koolitus detailid tulemusena suureneb tootlikkus ja ettevõtte tulemuslikkust. Kergesti saada kohandatud iga äri raami ja pakub odav lahendus hallata oma firma sujuvalt.

tour ja koolitus haldamise tarkvara

Lihtne kasutada Tour ja koolitus Management Software juhtida firma töötaja tour ja koolitus sõiduplaani vajadustele professionaalne ja organiseeritud viisil. Programm tegeleb keeruline ülesanne tööaja töötaja töölähetusse tegevuse ja koolitusprogrammide mugavalt. Muu funktsioon, mis muudab tarkvara eriline on parooliga kaitstud funktsiooni, mis takistab volitamata kasutajate juurdepääs.

Ostutellimuse Tarkvara

Ostutellimuse Tarkvara

ostutellimuse haldamise tarkvara pakub ärijuhtimise lahendus töödelda, säilitada ja jälgida kogu ostu-, müügi-ja varude jälgimise tegevuse mis tahes organisatsioon. Arvete ja arvete tarkvara aitab ärikasutajatele säilitada ostu / müügi tehing lihtne kasutada arvutipõhise elektrooniliste arvete formaadis intuitiivse. PO andmebaas manager tööriist on kasulik igasugu tööstusharudes alates väike või keskmise taseme äri suurel määral äriühingute või ettevõtte käitlemise kogu klientide, tarnijate ja Punkt info lihtne viisil. Finance raamatupidamistarkvara on vahend, et suurendada tootlikkust, müüki ja tulu ettevõttele.

Triipkood Maker tarkvara

vöötkoodi tegija tarkvara on kasulik kavandada ja printige scannable vöötkoodi pilte lihtsalt. Nüüd tekita kuju printable kohandatud triipkood pildid, sildid, etiketid, kleebised, kupongid arvutis suuremates Linear ja 2D vöötkoodi fondid.

Card kavandamine Tarkvara

kaardi kujundamise tarkvara kujundab erinevaid kleebiseid, sildid, flaierid, voldikud, ID-kaardid ja muud tüüpi kaarte ja etiketid. Pakume erinevaid kaardi tegija tarkvara projekteerimise visiitkaardid, õnnitluskaardid, sünnipäeva kaardid ja ID-kaardid.